Hakkımızda

Gastro Endüstriyel 2010 yılında endüstriyel mutfak ve otel ekipmanlarının lideri ÖZTİRYAKİLER markasının Güney Marmara bölge bayiliğine alarak dev bir sözleşmeye imza atmıştır.

Gastro Endüstriyel hotel, restaurant, cafe (HoReCa) başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürün gruplarında, 4750’yi aşkın ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm süreçlerin planlamasını, üretimini ve servis desteğini sağlar.

2015 Yılında kendi girişimleri ile kurmuş olduğu Gastro Akademi markası ile Restaurant, Otel ve Cafe’lerde çalışacak nitelikli ekip eğitmek vizyonu ile müşterilerine entegre hizmet sunmayı kendisine görev edinmiştir.

Gastro Akademi markasının kurulması ile, Hizmet sektöründe Restaurant ya da Cafe açacak olan bir yatırımcı Gastro Endüstriyel bünyesinden içeri adım attığı anda, öncelikle ürün reçetelerinin oluşturulması, personel tedariği ve personelinin eğitimi ardından mekanın mutfağının projelendirilmesi, mutfağın kurulması. Menu’sunun oluşturulması ve Menu’nun demolarının yapılmasıyla beraber ekibi ve tüm mutfak ve servis ekipmanları ile anahtar teslim işletmesini açabilmektedir. Satış sonrası servis içinde Gastro Teknik Servis 7/24 hizmetini sürdürmesiyle. Gastro Endüstriyel çatısı altında ki müşterilerimiz entegre bir hizmet alabilmektedir.